| Naam | Plastic ondergrondse watertank |
|---|---|
| Kleur | aangepaste kleur |
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Oppervlakte afwerking | Blasen, polijsten of op maat maken |
| Materiaal | LLDPE |
| Sleutelwoord | Adblue Tank/Rotationele kunststofvorming |
|---|---|
| Vervaardiging | OEM-service |
| Materiaal | Plastic |
| Vormmodel | rotomolding, rotatieafgietsel |
| Wanddikte van de vorm | 8 tot 10 mm |
| Gewicht | Gewoon |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Hoog |
| Materiaal | Aluminiumbilletvorm T6061 |
| Onderhoud | Laag |
| Toepassing | Breed bereik |
| Naam | Aluminium Rotatievormen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Productietijd | Korte |
| Vorm | Aanpasbaar |
| Sleutelwoord | Aluminium Rotatievormen |
|---|---|
| Vervaardiging | OEM-service |
| Kenmerken | UV/hoge temperatuurbestandheid |
| Het gestalte geven van Wijze | CNC-bewerking |
| Vormmateriaal | Fabriek voor aluminium rotomolding |
| Vervaardiging | OEM-service |
|---|---|
| Kenmerken | UV/hoge temperatuurbestandheid |
| Het gestalte geven van Wijze | CNC-bewerking |
| Vormmateriaal | Fabriek voor aluminium rotomolding |
| Ontwerpsoftware | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Sleutelwoord | Rotomouldingproducten |
|---|---|
| Gewicht | Gewoon |
| Temperatuurbestendigheid | Hoog |
| Materiaal | Aluminiumbilletvorm T6061 |
| Onderhoud | Laag |
| Vervaardiging | OEM-service |
|---|---|
| Vormmateriaal | Fabriek voor aluminium rotomolding |
| Kunststof | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE het mengen van poeder of gewijzigd poeder |
| Oppervlaktebehandeling | Spiegel/Sandblasting/Gloos |
| UV-weerstand | - Ja, dat klopt. |
| Het gestalte geven van type | Fabriek voor rotatievorming |
|---|---|
| Vormmateriaal | Aluminium A356/Wrouw aluminium |
| Materiaal van het product | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE het mengen van poeder of gewijzigd poeder |
| Dikte van de vorm | Aangepaste 8mm12mm |
| De dikte van de productmuur | Aangepaste 4mm8mm |
| Vervaardiging | OEM-service |
|---|---|
| Kenmerken | UV/hoge temperatuurbestandheid |
| Het gestalte geven van Wijze | CNC-bewerking |
| Vormmateriaal | Fabriek voor aluminium rotomolding |
| Ontwerpsoftware | PROE.UG.CAD.Soldworks |