| Naam | Rotatiegietmatrijs |
|---|---|
| Kleur | zilver |
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Logo's | aangepast logo |
| Oppervlakte afwerking | Blasen, polijsten of op maat maken |
| Sleutelwoord | Plastic brandstoftank |
|---|---|
| Kleur | aangepaste kleur |
| Logo's | aangepast logo |
| Oppervlakte afwerking | Blasen, polijsten of op maat maken |
| Materiaal | LLDPE |
| Kleur | zilver |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Logo's | aangepast logo |
| Oppervlakte afwerking | Blasen, polijsten of op maat maken |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | zilver |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Logo's | aangepast logo |
| Oppervlakte afwerking | Blasen, polijsten of op maat maken |
| Materiaal | Aluminium |
| Nama | Adblue Tank |
|---|---|
| Vervaardiging | OEM-service |
| Materiaal | Plastic |
| Vormmodel | rotomolding, rotatieafgietsel |
| Wanddikte van de vorm | 8 tot 10 mm |
| Precisie | Nauwkeurig |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Productietijd | Korte |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vorm | Aanpasbaar |
| Het gestalte geven van type | rotatievorm |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Materiaal van het product | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE het mengen van poeder of gewijzigd poeder |
| De dikte van de productmuur | Aangepaste 4mm8mm |
| Dikte van de vorm | Aangepaste 8mm12mm |
| Precisie | Nauwkeurig |
|---|---|
| Naam | bloemenplanter |
| Productiecapaciteit | Grote |
| Corrosiebestendigheid | Uitstekend. |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | aangepaste kleur |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Logo's | aangepast logo |
| Oppervlakte afwerking | Blasen, polijsten of op maat maken |
| Materiaal | LLDPE |
| Garantie | Onderhandelbaar |
|---|---|
| Kleur | gepaste kleur |
| Grootte | Verscheidene afmetingen beschikbaar |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |