| Vorm | Op maat |
|---|---|
| Materiaal | polyethyleen |
| Technologie | Rotatievorming |
| Temperatuurbestendigheid | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vervaardiging | OEM-service |
|---|---|
| Vormmateriaal | Fabriek voor aluminium rotomolding |
| Kunststof | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE het mengen van poeder of gewijzigd poeder |
| Oppervlaktebehandeling | Spiegel/Sandblasting/Gloos |
| UV-weerstand | - Ja, dat klopt. |
| Vervaardiging | OEM-service |
|---|---|
| Kenmerken | UV/hoge temperatuurbestandheid |
| Het gestalte geven van Wijze | CNC-bewerking |
| Vormmateriaal | Fabriek voor aluminium rotomolding |
| Ontwerpsoftware | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Naam | Rotatiegietmatrijs |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Materiaal | polyethyleen |
| Technologie | Rotatievorming |
| Temperatuurbestendigheid | Hoog |
| Vorm | Op maat |
|---|---|
| Materiaal | polyethyleen |
| Technologie | Rotatievorming |
| Temperatuurbestendigheid | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Naam | Rotatieafgietselhulpmiddelen |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Materiaal | polyethyleen |
| Technologie | Rotatievorming |
| Temperatuurbestendigheid | Hoog |
| Kenmerken | eenvoudige, lage geschikte kosten, |
|---|---|
| Vormmateriaal | Fabriek voor aluminium rotomolding |
| Technologie | Rotatievorming |
| Ontwerpsoftware | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Kleur en Grootte | Op maat gemaakt / U LOGO |
| Materiaal van het product | Plastic ondergrondse watertank |
|---|---|
| Het gestalte geven van type | Rotomoldingsvorm |
| Vormmateriaal | Aluminium A356/Wrouw aluminium |
| Dikte van de vorm | Aangepaste 8mm12mm |
| De dikte van de productmuur | Aangepaste 4mm8mm |
| Vorm | Gewoon |
|---|---|
| Op maat | - Ja, dat klopt. |
| Plastic Productmateriaal | LLDPE, MDPE EN HDPE |
| Weerbestendige | - Ja, dat klopt. |
| Functie | Productie van kunststofproducten |
| Borselsnelheid | 1000 t/min/aanpassing |
|---|---|
| Type | Elektrisch |
| Strengte van het koord | 5m en draadloos/op maat |
| Schoonmaakbreedte | 30 cm/Aangepast |
| Stroombron | Airconditioning |