| Productnaam | Rotatiemolde kunststoffen |
|---|---|
| Levertyd | 30 dagen |
| Vormmodel | rotomolding, rotatieafgietsel |
| Wanddikte van de vorm | 8 tot 10 mm |
| Toeleveringskracht | 4 mm-8 mm, op maat gemaakte dikte |
| Naam | douane het rotatie vormen |
|---|---|
| Precisie | Nauwkeurig |
| Productiecapaciteit | Grote |
| Corrosiebestendigheid | Uitstekend. |
| Materiaal | Aluminium |
| Precisie | Nauwkeurig |
|---|---|
| Productiecapaciteit | Grote |
| Corrosiebestendigheid | Uitstekend. |
| Materiaal | Aluminium |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Precisie | Nauwkeurig |
|---|---|
| Productiecapaciteit | Grote |
| Corrosiebestendigheid | Uitstekend. |
| Materiaal | Aluminium |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Het gestalte geven van type | Rotomolding vorm Wegsperre |
|---|---|
| Vormmateriaal | Aluminium A356/Wrouw aluminium |
| Materiaal van het product | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE het mengen van poeder of gewijzigd poeder |
| Dikte van de vorm | Aangepaste 8mm12mm |
| De dikte van de productmuur | Aangepaste 4mm8mm |
| Vorm | Op maat |
|---|---|
| Materiaal | polyethyleen |
| Technologie | Rotatievorming |
| Temperatuurbestendigheid | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Naam | Roterende gietproducten |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Materiaal | polyethyleen |
| Technologie | Rotatievorming |
| Temperatuurbestendigheid | Hoog |
| Naam | Industrieel plastic trolley |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Materiaal | polyethyleen |
| Technologie | Rotatievorming |
| Temperatuurbestendigheid | Hoog |
| Vorm | Op maat |
|---|---|
| Materiaal | polyethyleen |
| Technologie | Rotatievorming |
| Temperatuurbestendigheid | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vorm | Op maat |
|---|---|
| Materiaal | polyethyleen |
| Technologie | Rotatievorming |
| Temperatuurbestendigheid | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |