| Vorm | Op maat |
|---|---|
| Materiaal | polyethyleen |
| Technologie | Rotatievorming |
| Temperatuurbestendigheid | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Naam | Plastic Rotation Moulding |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Materiaal | polyethyleen |
| Technologie | Rotatievorming |
| Temperatuurbestendigheid | Hoog |
| Het gestalte geven van type | ratationele schimmel |
|---|---|
| Vormmateriaal | Aluminium A356/Wrouw aluminium |
| Materiaal van het product | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE het mengen van poeder of gewijzigd poeder |
| Dikte van de vorm | Aangepaste 8mm12mm |
| Vorm die technologie maken | Matrijzenafgietsel en CNC |
| Naam | Aluminium Rotatievormen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Productietijd | Korte |
| Vorm | Aanpasbaar |
| Naam | Aluminium Rotatievormen |
|---|---|
| Precisie | Nauwkeurig |
| Productiecapaciteit | Grote |
| Corrosiebestendigheid | Uitstekend. |
| Materiaal | Aluminium |
| Naam | Handy brandstoftank |
|---|---|
| Vervaardiging | OEM-service |
| Capaciteit | Gewoon |
| Materiaal | Plastic |
| Installatie | makkelijk. |
| Naam | rota afgietseltanks |
|---|---|
| Kleur | aangepaste kleur |
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Logo's | aangepast logo |
| Oppervlakte afwerking | Blasen, polijsten of op maat maken |
| Naam | Aangepaste kajak |
|---|---|
| Voetsteunen | Verstelbaar |
| Tracking systeem | Skeg |
| Breedte | 30 Duim |
| Gewichtscapaciteit | 300 ponden |
| Productnaam | Rotatiemolde kunststoffen |
|---|---|
| Levertyd | 30 dagen |
| Vormmodel | rotomolding, rotatieafgietsel |
| Wanddikte van de vorm | 8 tot 10 mm |
| Toeleveringskracht | 4 mm-8 mm, op maat gemaakte dikte |
| Naam | De schimmels van de tuinplanten |
|---|---|
| Product_duurzaamheid | duurzaam |
| Product_vorm | Aangepaste vorm |
| Producttype | Tuinwerktuigen |
| Product_aanpassing | Opties voor aangepast logo en ontwerp |