| Het gestalte geven van type | Rotomoldingsvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal | Aluminium A356/Wrouw aluminium |
| Materiaal van het product | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE het mengen van poeder of gewijzigd poeder |
| Dikte van de vorm | Aangepaste 8mm12mm |
| De dikte van de productmuur | Aangepaste 4mm8mm |
| Vervaardiging | OEM-service |
|---|---|
| Vormmateriaal | Fabriek voor aluminium rotomolding |
| Kunststof | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE het mengen van poeder of gewijzigd poeder |
| Oppervlaktebehandeling | Spiegel/Sandblasting/Gloos |
| UV-weerstand | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | aangepaste kleur |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Logo's | aangepast logo |
| Oppervlakte afwerking | Blasen, polijsten of op maat maken |
| Materiaal | LLDPE |
| Kenmerken | "Sterke kwaliteit/hoge temperatuurbestandheid/licht gewicht" |
|---|---|
| Vormmateriaal | Fabriek voor aluminium rotomolding |
| Ontwerpsoftware | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Port | Jiangsu YOUGE fabriek |
| Toeleveringskracht | 100 sets per maand |
| Precisie | Nauwkeurig |
|---|---|
| Productiecapaciteit | Grote |
| Corrosiebestendigheid | Uitstekend. |
| Materiaal | Aluminium |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Precisie | Nauwkeurig |
|---|---|
| Productiecapaciteit | Grote |
| Corrosiebestendigheid | Uitstekend. |
| Materiaal | Aluminium |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Plaats van herkomst | Jiangsu Nantong |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Logo's | Op maat |
| Vormingsmodus | rotatiegieten |
| Materiaal | HDPE, LLDPE |
| Plaats van herkomst | Jiangsu Nantong |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Logo's | Op maat |
| Vormingsmodus | rotatiegieten |
| Materiaal | HDPE, LLDPE |
| Het gestalte geven van type | Rotomolding palletvorm voor het opsluiten van lekken |
|---|---|
| Vormmateriaal | Fabriek voor aluminium rotomolding |
| Dikte van de vorm | Aangepaste 8mm12mm |
| Kleur en Grootte | Op maat |
| Kunststof | HDPE VAN LLDPE MDPE |
| Naam | rotatievorming |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zilver |
| Maat | Aangepaste maat |
| Logo | Aangepast logo |